Fotot/ Simona Ventura tregon marrëdhënien klandestine me gazetarin: Një dashuri e madhe që filloi me një gënjështër ... - 360 Grade

Fotot/ Simona Ventura tregon marrëdhënien klandestine me gazetarin: Një dashuri e madhe që filloi me një gënjështër …

Prezantuesja tregon për fillimin e marrdhënies së saj me gazetaren dhe zbulon se si ajo e gënjeu që të krijonte kontaktin e parë

 

Simona Ventura po përgatitet të rikthehet në TV me një program futbolli që mban emrin e saj “La Domenica Ventura”. Një nder i madh dhe një rikthim në të kaluarën si eksperte e futbollit pas rilançimit (televiziv) të marrë falë pjesëmarrjes në ishullin e të famshmëve më parë, por mbi të gjitha për suksesin e arritur me Temptation Island Vip, një shfaqje në të cilën ajo gjeti veten duke ngushëlluar të dashurën e re, të ish-burrit Stefano Bettarini. Një jetë e re për “SuperSimo” që ka gjetur edhe dashurinë pranë gazetarit Giovanni Terzi, një histori që megjithatë filloi me një gënjeshtër të vogël siç tregoi Simona për revistën “Chi”.

Image result for chi magazine simona ventura giovanni

“Unë shkova për darkë në shtëpinë e miqve të mi dhe ai gjithashtu, aty më dha librin e tij, me një dedikim. Në shtëpi fillova të mendoja për këtë burrë me sy kaq të thellë […] në fund telefonova shoqen time dhe i kërkova numrin e tij të telefonit, duke i thënë se e kisha lexuar librin, nuk ishte e vërtetë “. Kështu lashë mesazhin “Përshëndetje Giovanni e lexova librin tuaj, shumë intensiv” dhe ai u përgjigj në një mënyrë shkatërruese “Të dua”.

Image result for chi magazine simona ventura giovanni

 

Kështu filloi një marrëdhënie klandestine në të cilën ata jetuan si të dashuruar, derisa u zbuluan nga revista “Chi”, por në atë moment ishin të qetë dhe dolën hapur në publik. “Shpresoj që kjo marrëdhënie të zgjasë gjithë jetën”, flet Ventura, e cila nuk e mohon mundësinë e martesës “Pse jo? Nesër, mund të jetë rasti “./Përshtati 360grade.al

Related image

Image result for simona ventura

Image result for simona ventura

 


360grade.al


Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse…

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!