» Përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse, misteri i aksidentit në Tiranë. Policia “blindon” zonën

Përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse, misteri i aksidentit në Tiranë. Policia “blindon” zonën

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme  tek ish-sheshi “Shqiponja”  në Tiranë. “BalkanWeb” raporton se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se  ka braktisur mjetin.

Policia ka dyshime se mjeti mund te  jete i vjedhur ose drejtuesi i fshihet uniformve blu, ndërsa po bëhet krehja e zones.

aksident-ne-tirane-275x350makina-blind-502x450

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera