Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të FOTO-ve me fotoshop - 360 Grade

Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të FOTO-ve me fotoshop

Fotot e Oriola Marashit gjithmonë komentohen në media e publik. Ajo është një ndër modelet më të komentuara të momentit.

Me fotot që i publikon në rrjete sociale merr gjithmonë vëmendjen e mediave e publikut, e gjithë kjo për faktin se shfaqet tejet joshëse.

E së fundmi ka pozuar me një fustan të kreatores Lena Berisha e cila më pas e ka bërë një postim në Instastory. Aty vihet dallimi se si duket një foto e Oriolës para dhe pas rregullimit me fotoshop.

ImageImage


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera