» VIDEO/ Publikohen pamjet, vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

VIDEO/ Publikohen pamjet, vazhdon shtrimi i tapetit të gjelbërt në “Arenën Kombëtare”

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbërt, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka. Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të jetë gati për inaugurim.

bandicam 2019-09-11 19-26-03-939bandicam 2019-09-11 19-26-17-490

bandicam 2019-09-11 19-26-09-251

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera