» Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet.

Sipas informacioneve paraprake, dy te lënduarat ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per kapjen e autorit dhe zbardhjen e plote te ngjarjes.

Informacion paraprak

Kapet dhe shoqërohet në Polici për veprime të mëtejshme autori i ngjarjes në Gumenicë të Selenicës.

Rreth orës 19:00, në fshatin Gumenicë e Vjetër të Selenicës, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi M.Ç, ka goditur me sende të forta vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij, të cilat janë transportuar për në spital pa probleme për jetën.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe pas kontrollit të zonës përreth ka bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e 27 vjeçarit M.Ç, si autor i dyshuar në lidhje me ngjarjen.

Po punohet për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të mëtejshme të ngjarje

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera