Flet gruaja e kapitenit të zhdukur: Dua ndihmë nga shteti, vajza pyet për babanë, nuk mund t’i them asgjë - 360 Grade

Flet gruaja e kapitenit të zhdukur: Dua ndihmë nga shteti, vajza pyet për babanë, nuk mund t’i them asgjë

Mister mbetet zhdukja e kapitenit të jahtit, që u gjet i braktisur në mes të detit në afërsi të Shëngjinit.

Për mediet turke gruaja e shqetësuar e kapitenit Sevgin Yavuz, Vesile Yavuz ka thënë se kërkon ndihmën e shtetit për gjetjen e burrit të saj.

Vesile Yavuz: Unë dua ndihmë nga shteti. Unë dua që burri im të kthehet. Vajza ime po pyet për babanë e saj dhe unë nuk mund t’i them asgjë./oranews


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera