Meri-kësaj shenjë: Një takim romantik do të ndryshojë jetën - 360 Grade

Meri-kësaj shenjë: Një takim romantik do të ndryshojë jetën

Bëhet fjalë për shenjën e Gaforres dhe sipas astrologes Meri Shehu të lindurit e kësaj shenje do të arrijnë një marrëveshje të mirë dhe do të bëhen pjesë e rëndësishmë e një projekti.

Gjithashtu do të kenë një takim romatik që do t’ia u ndryshojë jetën.

Për më shumë lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Duhet patjeter te merreni me organizimin e dites dhe te puneve Ka rendesi te percaktoni detajet dhe aspektin ekonomik ne investime

Demi
Ne aspektin errotik jeta juaj do zhvillohet vrrullshem O tani o kurre duhet te jeni te qarte apo te punoni ne kete drejtim Po keshtu mund te hapni nje veprimtari tuajen

Binjaket
Shume mundesi ne tregeti e turizem por edhe ne politike Por duhet me cdo kusht te detajoni veprimet dhe metodikat tuaja Ceshtje familjare ju preokupojne

Gaforrja
Takime dhe informacione interesante do keni kete periudhe Do arrini nje marreveshje te mire dhe mund te beheni pjese e rendesishme e nje projekti Nje takim romantik ju ndryshon jeten

Luani
Shume ceshtje ekonomike dhe shpenzimesh e fitimesh ju preokupojne per momentin Pozitiviteti nuk do mungoj as edhe ndonje investim i ri Mund te filloni nje lidhje te re ne jeten personale

Virgjeresha
Do mbartni shume pergjegjesi situata dhe shanse ne te njeten kohe per te bere gjera te rendesishme me veten tuaj RRegulloni jeten personale

Peshorja
Shume planet ne Virgjeresh ju beje skeptik ne fushen e ndjenjave dhe te planeve apo strategjive Nuk do e shprehni hapur natyren dhe mendimet tuaja

Akrepi
Cdo ceshtje qe lidhet me emrin dhe jeten tuaj sociale do jete ne qender te vemendjes Do arrini ne nje publicitet te larte por edhe sukes ne pune ne grup e njohje ne jeten personale

Shigjetari
Ne fushen e karrieres do jeni ne qender te vendjes por duhet te tregoni aftesi organizimi manaxhimi dhe vetpermbajtje Keni shansin te mrtoheni ne biznes apo jete personale

Bricjapi
Komunikimi dhe puna me jashte do jene iteresante dhe te vrrullshme Do keni lajme dhe propozime te mira per bashkepunime me jashte

Ujori
Do keni pak ankth te shkatuar nga aftesia juaj per te qene me perpara se te tjeret ne mendime Kjo ju penalizon pasi nuk do ju kuptojne apo nuk ju ndjekin dot mrapa

Peshqit
Mund te quhet periudha me interesante ne fushen e marredhenieve kjo qe po kaloni tani Tregoni vlera qe te arrini atje ku duhet


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera