» FOTO/ Olta Gixhari ‘çmend’ meshkujt, publikon mesazhet sekrete: Dua të të puth gjithë….

FOTO/ Olta Gixhari ‘çmend’ meshkujt, publikon mesazhet sekrete: Dua të të puth gjithë….

Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend.

Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e saj sensuale dhe provokuese.

E së fundmi aktorja ka vendosur të publikojë mesazhe që ngrenë në piedestal bukuroshen, dhe dëshirat e zjarrta të mëshkujve.

“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite,”- i shkruan një adhurues në mesazh.

Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim. Për mua me sensualitetin që ked he në një foto të thjeshtë je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë,”– i shkruan një ndjekës tjetër.

Mesazhet janë pa fund , dhe Olta Gixhari ka zgjedhur të publikojë disa prej tyre, që duket se i kanë pëlqyer shumë, dhe i ka falenderuar.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera