» FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj.

Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje.

Duket se për Gjysten vitet janë ndalur e këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me rrobabanjo të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Gjystja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.

ImageImageImageImage

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera