Burri jeton tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë - 360 Grade

Burri jeton tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë

Një burre ne Karolinen e Veriut ka jetuar tmerrin, kur gruaja sic tregon ai vete e ka lidhur dhe i ka prere me thike organin gjenital.

James Frabutt 61-vjec eshte gjetur i gjakosur ne shtrat, ndersa tregoi per policine se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt 56-vjec e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin.

Ai u dergua me urgjence ne spital, nderkohe qe motivet e kesaj hakmarrjeje nga ana e gruas nuk behen te ditura.
Organi i prere qe u gjet ne banese u fut ne akull dhe iu derguar personelit mjekësor. Nuk ka ende te dhena per gjendjen shendetesore te burrit.

23


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera