Meta uron Amendo Laenzo për postin e Ministrit për Europën - 360 Grade

Meta uron Amendo Laenzo për postin e Ministrit për Europën

Presidenti i vendit Ilir Meta , përmes në postimi në Twitter ka uruar mikun e tij prej 25 vjetesh , Amendo Laenzo i cili sapo është betuar si Minister për Europën.

POstimi i plotë:

Pata të uroja sot një të vjetër prej 25 vitesh i cili sapo është betuar si për në qeverinë e re të Italisë. një mik i shkëlqyer i Shqipërisë dhe mbështetës i fortë i së ardhmes tonë europiane.?????


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera