VIDEO/ Shkëmbim komentesh: Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar - 360 Grade

VIDEO/ Shkëmbim komentesh: Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar

Këngëtarja  Çiljeta  Xhilaka është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në media dhe jeta e saj private merr vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin e skuadrës së Partizanit, Alban Hoxha.

Ndonëse ata ende nuk kanë pranuar gjë së fundmi Çiljeta dhe Albani kanë treguar se janë bashkë dhe të dashuruar.

Madje Albani nuk ngurron edhe t’i bëjë komente këngëtares në profilin e saj në Instagram.

Në videon e fundit të Çiljetës, vëmendjen e ka tërhequr komenti i  portierit, i cili i ka bërë një zemër dhe një buzëqeshje.

Këngëtarja ia ka kthyer me një puthje dhe kaq është dashur që ky veprim të komentohet menjëherë në rrjet.

Image

 


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera