» Foto- Meta kuqezi dhe Salianji me dy gishtat lart festojnë suksesin e kombëtares me darkë në Elbasan

Foto- Meta kuqezi dhe Salianji me dy gishtat lart festojnë suksesin e kombëtares me darkë në Elbasan

Fitorja e kombëtares shqiptare mbrëmjen e djeshme në Elbasan përballë Islandës ka bërë bashkë në një darkë presidentin Ilir Meta me ish-deputetin e PD-së, Ervin Salianji dhe persona të tjerë.

Në foto duket kreu i shtetit i veshur me fanellën e kombëtares i ulur së bashku me disa persona të tjerë, mes tyre edhe Salianji me dy gishtat lart.

Presidenti dhe Salianji janë fiksuar në një ambient ku në foto duket se të pranishëm kanë qenë edhe personazhe të tjera të njohur, mes tyre presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj, ish-kryetarja e bashkisë së Prrenjasit Miranda Rira, por edhe të tjerë.
Image result for meta ndeshje

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera