VIDEO/ Kosova shënoi golin e parë nuk përmbahet Anita i dhuron një puthje pasionante në buzë bashkëshortit - 360 Grade

VIDEO/ Kosova shënoi golin e parë nuk përmbahet Anita i dhuron një puthje pasionante në buzë bashkëshortit

Mbrëmjen e kaluar u mbajt ndeshja Angli-Kosovë, e cila u përcoll me entuziazëm të madh nga publiku shqiptar.

Të shumtë ishin personat që u mblodhën në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, mes tyre edhe ish-kryeminstri i Kosovës, Ramush Haradinaj, së bashku me bashkëshorten e tij, Anitën.

Teksa ish-kryeministri intervistohej nga “Klan Kosova”, Valon Berisha shënoi golin e parë të ndeshjes dhe kjo ka ekzaltuar publikun.

Haradinaj u ngrit në këmbë së bashku me Anitën dhe teksa kërcente e lumtur nga gëzimi, kjo e fundit i ka dhuruar një puthje pasionante në buzë bashkëshortit.

Gjithçka ka ndodhur para kamerës dhe i gjithë momenti ëshë filmuar.

Për më tepër, shihni videon e mëposhtme:

 

 


360grade.al


Zheji: Planeti Tokë, përpara një rreziku që pakkush e thotë…

Të tjera