E rëndë/ Rivalë në dashuri, dy burra vrasin njëri-tjetrin në rrugë, pasi përleshen për një grua - 360 Grade

E rëndë/ Rivalë në dashuri, dy burra vrasin njëri-tjetrin në rrugë, pasi përleshen për një grua

Një burrë dhe rivali i tij në dashuri vranë njëri-tjetrin në mes të rrugës, pasi u përfshinë në një përleshje për të njëjtën grua.

Ngjarja ndodhi në Tolima të Kolumbisë, ku bashkëshorti 45-vjeçar dyshonte se gruaja e tradhtonte me 35-vjeçarin.

0_PAY_CEN-MacheteFightKilled-04

Ai e sulmoi këtë të fundit me thikë, ndërkohë që të pranishmit, bënin foto e video, por sipas “Mirror”, askush nuk ndërhyri për t’i ndarë.

Dyshja përfundoi duke goditur njëri-tjetrin me thikë.

Bashkëshorti vdiq në vendngjarje, ndërsa rivali i tij u dërgua në spitalin më të afërt me plagë të rënda, ku dhe ndërroi jetë.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/husband-love-rival-kill-each-18988851#ICID=OffSiteVideo


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera