'Përshëndeteni shokun tim', Morena Taraku sjell një foto tepër 'hot' - 360 Grade

‘Përshëndeteni shokun tim’, Morena Taraku sjell një foto tepër ‘hot’

Morena Taraku ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë atraktive.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini rozë, në të cilat kishte vënë në plan të parë linjat trupore.

Ajo po mbante në duar një lodër fëmijësh dhe shkruan “Përshëndeteni shokun tim”.

Ndët të tjera “Swag” titullohet projekti i fundit nga Morena Taraku, ndërsa ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

Image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera