» FOTO/ Shihni reagimin e Presidentit Meta kur kombëtarja shënon gol

FOTO/ Shihni reagimin e Presidentit Meta kur kombëtarja shënon gol

Fitorja e kombëtares shqiptare përballë asaj islandeze është përcjell me gëzim edhe nga Presidenti Ilir Meta.

Kreu i shtetit ishte i pranishëm në stadiumin “Elbasan Arena”, duke postuar edhe dy foto prej andej.

69874262_2478087122237546_4403120078661353472_n


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera