Kalaja: Halli i Ramës me “financimet ruse” për opozitën - 360 Grade

Kalaja: Halli i Ramës me “financimet ruse” për opozitën

Sa here Rama ka ndonje hall, shpik “financime ruse” per opoziten. Eshte bere tradite tanime, qe Rames dhe cetes se tij i plas ndonje skandal, ata thone se lideri i opozites ka bere lobing me para qe vijne nga Rusia. Kjo teze e cuditshme eshte bere me shume e pranishme ne ambientin shqiptar, se sa makinat me targat ruse ne Tirane. Ironik eshte fakti se ata qe akuzojne opoziten per “lidhje ruse”, jane bij rusesh dhe kane qene te tille per 50 vjet. Edi Rama nuk mund te beje askend “anti-amerikan”, pervec vetes dhe shpures se tij.- Aulon Kalaja


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera