» Paparazzi/ Deputeti i PS ja “var vetes”, shfaqet i çrregullt në Parlament

Paparazzi/ Deputeti i PS ja “var vetes”, shfaqet i çrregullt në Parlament

Ka qenë një surprizë e vërtetë look-u i deputetit Rrahman Rrahja në këtë seancë të parë parlamentare pas pushimeve.

Deputeti kishte ardhur me një këmishë sportive, të rrudhur dhe me ngjyra. Mesa duket, atmosfera e verës është akoma prezente te deputeti dhe ai nuk po heq dot dorë nga veshjet e stinës së nxehtë.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera