» FOTO/ Jahti qindra miliona eurosh në Sarandë. Kujt i përket?…

FOTO/ Jahti qindra miliona eurosh në Sarandë. Kujt i përket?…

Edhe pse jemi në përfundim të sezonit veror, Saranda mbetet sërish një destinacion i preferuar për pushuesit vendas dhe ata të huaj.

Por përveç tyre, në qytetin jugor të vendit vijojnë të vijnë edhe milionerë nga mbarë bota.Siç shihet në foton e mëposhtme, të siguruar nga Syri.net, në Sarandë ka mbërritur një tjetër super-jaht, që vlen disa qindra milionë euro.

Ende nuk dihet se kush është pronari i jahtit në fjalë, por me siguri që do të jetë një prej të pasurve që preferojnë herë pas here të ndalen në bregdetin jonian të Sarandës.

Pak më herët raportuam lajmin e mbërritjes në Sarandë të jahtit në pronësi të ish-Emirit të Katarit Hamad bin Khalifa Al Thani. /Syri.net

Image

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera