Shenjat që do të mbulohen me para/ Meri bën parashikimin për muajin Shtator - 360 Grade

Shenjat që do të mbulohen me para/ Meri bën parashikimin për muajin Shtator

Astrologe Meri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” për të dhënë parashikimin për muajin shtator.

Meri tha se ky muaj do të jetë i këndshëm, por do të ketë edhe zhgënjime. Disa prej shenjave do kenë mundësi të mira për të shkëlqyer, por fundi i muajit do sjellë një ulje të menjëhershme.

12.Gaforret do kenë disa kundërshtime, disa ndikime planetesh. Disa gjëra që do rregullohen në fillim të muajit, do vihen shumë në provë në fund të muajit shtator. Nga data 28 shtator do kuptojnë gabimet që kanë bërë. Çështjet ligjore dhe puna do jetë pak e vështirësuar. Do përmbyset një plan ose një projekt.

11.Dashi: shumë projekte do sjellin ankth, nuk do arrijnë dot atë që duan. Pretendojnë një karrierë dhe ngritje në majë, por kemi zhgënjime dhe gjërat që pretendojnë nuk do i arrijnë. Çështjet ligjore do jenë pengesë. Do kenë bashkëpunime dhe lidhje konkrete në fund të muajit.

10.Peshqit: sado mbështetje, bashkëpunime, qëllime që do kenë, sërish do hasen në disa paqartësi, s’do kenë stabilizim ekonomik. Do kenë konkretizime, por jo finalizime të suksesshme, tha Meri,. Zhgënjime në dashuri dhe jetën personale.

9.Bricjapët do kenë një energji të mirë, gjërat do ecin, do udhëtojnë, do kenë plane, projekte, do kenë lidhje të qëndrueshme. Të gjitha shumë mirë derisa në fund të muajit do dalin në pah disa ndryshime dhe çdo gjë do e shohin me sy kritik. Paraja dhe puna do jenë të qendrueshm, tha Meri. Në dashuri kemi ndryshime, por më shumë planifikime familjare. Do forcohen marrëdhëniet në çift për ata që janë të lidhur.

8.Demët do marrin përfitimet e tyre gjatë këtij muaji. Mund të jenë të suksesshëm, mund të fitojnë para, eksperienca dhe marrëdhënie të mira. Çështjet lidjore, kontaktet me jashtë dhe udhëtimët duhet t’i shikojnë më kujdes. Dashuria do jetë e qëndrueshme.

7.Binjaket: do aludohet me karrierën dhe jetën e tyre personale. Do kenë një ngritje shumë të madhe. Do bien shumë në sy, por kjo mund të rrëzohet shpejt brenda muajit  tha Meri, bën të ditur xing.al. Ngritje dhe ulje e çuditshme. Në jetën personale mund të gjejnë njeriun e duhur dhe në fund të zhgënjehen.

6.Virgjëreshët janë në kulmin e energjisë së tyre. Jeta e tyre do ndryshojë për mirë. Më vonë do kenë ndryshime në çështje ekonomike, do fillojnë investimet, paraja do jetë e qëndrueshme, dashuria e stabilizuar, lidhje konkrete.

5.Peshorja: do i japin rëndësi marrëdhënies me të tjerët, veshjes, prezencës, etikës. Pas datës 20 shtator do ndodhin ndryshime të mira dhe do fitojnë para.

4.Akrepi: do marrin shumë ngritje në karrierë, do bashkëpunojnë. Por më vonë do fillojnë të bëhen skeptik, do bëhen më të fshehtë, do duan të shijojnë pasione mistike, do jenë pak tradhtarë, s’do tregojnë gjithçka.

3.Ujorët do jenë mendja dhe pjekuria, shkenca dhe modernizimi i kësaj periudhe. Paraja nuk do jetë shumë e mirë. Këtë muaj ose do fitojnë shumë ose mund t’ja marrin shkencën e tyre.

2.Shigjetari: ana ekonomike do shkëlqejë, i jepet mundësi e madhe për të bërë një stabilizim ekonomik. Mund të arrijnë të bëjnë të mira. Nuk është momenti për dashuri, por për karrierë.

1.Luanët do ngrihen në detyrë, çështjet ekonomike do jenë shumë mirë, do kenë para për të shpenzuar në gjëra të shtrenjta, tha Meri.  Duhet të bëjnë një lidhje me Virgjëreshë për të ecur.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera