» FOTOLAJM/ Nga Benzi “240-c”, Kujtim Gjuzi, katër muaj deputet bëhet me Tuareg. E parkon para zyrës së Ruçit

FOTOLAJM/ Nga Benzi “240-c”, Kujtim Gjuzi, katër muaj deputet bëhet me Tuareg. E parkon para zyrës së Ruçit

Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë konservatore qe ne zgjedhjet e 30 qershorit mori zero vota ne gjithë Shqipërinë, arriti të bëhet deputet në Parlament, pasi opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet.

Ajo që ra menjëherë në sy te Gjuzi, ishte artikulimi pak i çuditshëm për dikë që merret me politikë, por jo vetëm kaq. Edhe aksesorët e tij, si ora, celulari dhe makina.

benz gjuzi

benz gjuzi3

Së fundmi, vetëm 4 muaj pasi u bë deputet, Gjuzi, që duket se është i fiksuar pas aksesorëve, ka ndërruar makinë.

Ai eshte pare ne ambientet e Kuvendit me nje makine te re Tuareg, sic e shihni ne fotot me poshte te siguruara nga Panorama, teksa e ka parkuar para zyres se Kryetarit te Kuvendit Gramoz Ruci. Me pare ai perdorte nje Benz 240-c, te cilen, ne nje video qe qarkulloi ne mediat sociale, shihej teksa e lante ne rruge.

gjuzi-makina.1jpg

gjuzi-makina

Gjuzi

Kujtim-Gjuzi

 

Kujtim-Gjuzi1

Kujtim-Gjuzi (1)

gjuzi (1)

60B59E57-3477-4A7C-9C53-3CCB2927D719

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera