Shtrëngata në disa qarqe dhe temperatura që ringrihen/ Ja çfarë rezervon moti për sot - 360 Grade

Shtrëngata në disa qarqe dhe temperatura që ringrihen/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Sot (e mërkurë, dt.04) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet e vendit.

Reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në qarqet: Berat, Durrës, Elbasan dhe Lezhë.

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë, dt.04) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 31 °C

në vendet e ulëta: 20 / 33 °C

në vendet malore: 16 / 25 °C.

ERA

Sot (e mërkurë, dt.04) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


360grade.al


Zheji/Videoeditoriali: Kamerat Pas-bythore, duhet të ndjekin vetëm KM-në …

Të tjera