FOTO/ ‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i kthehet keq ndjekësit - 360 Grade

FOTO/ ‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i kthehet keq ndjekësit

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Edhe  pse ka kohë që ajo është larguar nga Shqipëria vazhdon të jetë e përfolur në shoëbizin shqiptar.

Roçi shpesh herë publikon foto provokative që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që nuk u prit aspak mirë nga Rike.

“Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë”, i shkruan ai, ndërkohë që Rike ka publikuar një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: “Mjere ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.

Image

Image


360grade.al


Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse…

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!