» FOTO/ Pak para lindjes, Graniti dhe Leonita marrin dhuratën më të bukur për fëmijën

FOTO/ Pak para lindjes, Graniti dhe Leonita marrin dhuratën më të bukur për fëmijën

Futbollisti i Arsenalit Granit Xhaka së bashku me bashkëshorten e tij Leonita shumë shpejt do të bëhen prindër për herëtë parë.

Një muaj më prë ai zbuloi dhe gjininë e bebit në mënyrën më të bukur duke publikuar një foto nga pishina dhe duke puthur barkun e bashkëshortes së tij  ai shkruante :

“Puthje për (emoji djali)”, duke treguar  se së shpejti do të bëhen me djalë.

Leonita është në muajit e fundit të shtatzënisë dhe pak minuta më parë ka publikuar një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

Ajo gjithashtu ka zbuluar dhe një nga dhuratat e para që çifti ka marr për bebushin.

Në një postim në Instastory shihet se çiftit i kanë dhuruar një body për fëmijën që mbanë të stampuar foton e Granitit dhe Leonitës.

Image

Image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera