» VIDEO/ Meta poston pamjet mahnitëse: ‘Një udhëtim ëndërrash në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovicës’

VIDEO/ Meta poston pamjet mahnitëse: ‘Një udhëtim ëndërrash në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovicës’

Presidenti Ilir Meta ka postuar një video ndërsa ngjitet në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovivës, në udhëtimin e tij të fundit drejt bukurive natyrore shqiptare

‘Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës.’-shkruan Meta


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera