» Foto/ Përkëdhelje të ndaluara në … një shezlong për të dy – ZV. Kryeministri shijon pushimet me të dashurën, apo …

Foto/ Përkëdhelje të ndaluara në … një shezlong për të dy – ZV. Kryeministri shijon pushimet me të dashurën, apo …

Përkëdhelje, përqafime, puthje … në Sardenjë për disa ditë relaksi Luigi Di Maio dhe Virginia Saba e dashura e tij, shfaqen gjithnjë e më pasionant. Per dashuri? Jo vetëm kaq. Dhe revista italiane Oggi.it shpjegon përse.

Bie bye Roma, bye bye ankthe me Tav (linja hekurudhore objekt replikash me Salvinin), taksë e sheshtë, përleshje me Kapitenin (Salvinin). Edhe ministrat kanë të drejtë të marrin frymë, herë pas here. Për të bërë banjë, puthje me të dashurën dhe ndonjë selfie me fansat. Luigi Di Maio zbarkoi në Sardenjë me të dashurën e tij Virginia Saba për disa ditë relaksi. Sigurisht, për një nga pesë yjet (partia e Di Maios) destinacioni nuk është më i popullarizuari: zv. Kryeministri Itaian parapëlqen të bëjë pushime modeste.

Relaks dhe intimitet- Programi i Giginos (Luigi di Maio) dhe Virgit i tij është i qartë: relaks, banjo dielli dhe më në fund të shijojnë pak intimitet. Ai që i merr fytyrën në duar, ajo që buzëqesh, ai që ia kalon gishtin e djallëzuar në bark, ajo që e mban të shtrënguar, në plazh të dashurit nuk bëjnë asgjë tjetër përveç rrinë së bashku si dy adoleshentë. Nëse Di Maio dhe bukuria e tij do të dëshironin t’i tregonin botës se sa shumë e duan njëri-tjetrin, duke parë fotot do të mendonim se ata ia dolën mbanë, dhe durimin nëse thashethemet pëshpërisin se mes të dyve ka më shumë marketing sesa pasion./Pershtati 360grade.al


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera