» VIDEO/ Të rinjtë shqiptarë sherr në lokal me karrige

VIDEO/ Të rinjtë shqiptarë sherr në lokal me karrige

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan.

Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant, derisa në video shihen disa djem të cilët goditen edhe me tavolina e karrige në mes vete.

Kjo ka ndodhur madje në sy të klientëve, të cilët kanë shikuar e gjithë ngjarjen, pa ndërhyrë.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera