» Aksident i rëndë në Tiranë, plagoset një person

Aksident i rëndë në Tiranë, plagoset një person

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje prane QSUT, ku nje automjet eshte perplasur me nje motorciklete.

Sipas News 24, raportohet se nje person ka mbetur i lenduar dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve, jashte rrezikut per jeten.

Sakaq policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve.qsut-aksident

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera