Ndonjëherë duhet të jesh “E bukura dhe bisha”/ Angela Martini flet për periudhën e vështirë të jetës - 360 Grade

Ndonjëherë duhet të jesh “E bukura dhe bisha”/ Angela Martini flet për periudhën e vështirë të jetës

Angela Martini është një nga modelet më të bukura shqiptare. Para pak kohësh ajo u bë kryefjala e mediave online për shkak të skandalit në të cilin u përfshi bashkëshorti i saj, Dragos Vasulescut.

Ai u akuzua për përvetësimin e pronave në mënyrë të paligjshme. Por pas kësaj Angela duket se po përgatit gjëra shumë të bukura në jetën e saj.

Ajo ka shkruar në rrjetet sociale se ka pasur një periudhë të çmendur pjesën e parë të vitit dhe se i është dukur sikurse një film.

“Pjesa e parë e këtij viti ishte më e çmendura e jetës sime! Fjalë për fjalë ishte sikur një film! Por, prisni të shihni se si do të jetë pjesa e dytë!”, shkruan ajo në njërën nga fotot e publikuara ndërsa tek një tjetër shkruan: Ndonjëherë duhet të jesh “E bukuar dhe Bisha”.

 

 


360grade.al


Ujqërit na morrën edhe Luljeta Bozon, thua?…

Të tjera