» Me bikini në motor, modelja shqiptare “çmend” shoferët: I vesha se shumë aksidente rrugës (FOTO)

Me bikini në motor, modelja shqiptare “çmend” shoferët: I vesha se shumë aksidente rrugës (FOTO)

Modelja seksi, Oriola Marashi, ka tërhequr sërish vëmendjen nëpërmjet disa postimeve të bëra në profilin e saj në “Instagram”.

Në disa video të publikuara në “Instastory”, ajo shfaqet me bikini të vogla teksa udhëton me motor në mes të rrugës.

oriola1

Më pas Oriola ka veshur një palë pantallona të shkurtra dhe shkruan: “Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”, shoqëruar me emoji të qeshurash.

ORIOLA2oriola


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera