» Anxhela Peristeri tregon trupin me bikini

Anxhela Peristeri tregon trupin me bikini

Njihet për vokalin karakteristik që e ka.

Anxhela Peristeri pos zërin ka edhe një trup seksi, që shumë vajza mbase ia kanë lakmi, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shihet vetëm në bikine rozë, që i rrinin shumë mirë.

Duke bërë plazh, Anxhela dukej e mahnitshme.

 


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera