» Foto/ Nga Tropoja në Fier, kush është i riu që u gjet në kanal

Foto/ Nga Tropoja në Fier, kush është i riu që u gjet në kanal

Mediat kanë publikuar foton e të riut, që u gjet mëngjesin e sotëm në kanal, në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit.

23 vjeçari, Florian Selimi u gjet i vdekur dhe dyshohet se shkak është plagosja me thikë pas një konflikti.

Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë njoftuar policinë, pasi kanë parë mjetin tip ‘Renault’ me targa AA 461 EN të shkatërruar, me një gomë të hequr dhe kofano e hapur.

Ndërkohë, pak metra me tutje u gjet edhe i riu i pajetë, ndërsa në fyt kishte plagë nga goditja e thikës, që ka rezultuar fatale për të.

Sipas ABC News,  riu kishte ardhur vitet e fundit nga Tropoja në fshatin Sulaj të Fierit.

Policia ende nuk ka një emrë për ngjarjen e rëndë./Gazeta Liberale

Florian-selimi-640x358Florian-selimi-640x358

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera