FOTO/ Ja nga i përshëndet shqiptarët këtë herë presidenti Meta - 360 Grade

FOTO/ Ja nga i përshëndet shqiptarët këtë herë presidenti Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore.

Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe frutin e boronicës.

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”, shkruan Meta në postimin e tij të fundit.

Image


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit: Kush po i shfaros shqiptarët?!

Të tjera