» FOTO/ 63 vjeç por Kris Jenner konkuron me vajzat e saja përsa i përket formave trupore

FOTO/ 63 vjeç por Kris Jenner konkuron me vajzat e saja përsa i përket formave trupore

Kris Jenner po shijon verën çdo herë në një vend të ndryshëm në pushime.

Këtë herë Kris, 63-vjeçare, e cila po qëndron me bijat në një anije luksoze në oqean për të festuar tash e sa ditë ditëlindjen e Kylie Jenner, është shfaqur në një palë bikini të bardha duke shfaqur linja të trupit me të cilat ehe mund t’i bëjë konkurrencë të bijave.

Kris, e cila është menaxherja që të bijat i ka dërguar drejt sukseseve të tyre.

Ajo ka shkruar se edhe në këto pushime  është duke punuar, madje në bikini dhe anijen e ky kthyer në zyre.

 


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera