» Aksident me motor, humb jetën DJ i njohur

Aksident me motor, humb jetën DJ i njohur

Një aksident me motor i ka marrë jetën në moshën 33 vjecare DJ Arafat.

Muzikanti i njohur u përplas nga një makinë ndërsa po ngjitej me motor në Abidjan, Bregu i Fildishtë.dj

Krijuesi i hitit Moto Moto u nis me urgjencë në spital por nuk mundi dot të mbijetonte.

Ai ishte i njohur për muzikën e tij të veçantë vallëzimi “coupé-decalé” dhe ka mbledhur disa çmime si “Artist i Vitit” për zhanrin në 2016 dhe 2017


360grade.al


Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…

Të tjera