» Bes Kallaku publikon foton e ëmbël me Ajkën: Zot, a ke kohë 1 minutë…

Bes Kallaku publikon foton e ëmbël me Ajkën: Zot, a ke kohë 1 minutë…

Një ditë më parë, aktori i dashur për publikun shqiptar, Bes Kallaku ka publikuar një foto të ëmbël, ku shfaqet së bashku me vajzën e tij.

Besi shfaqet me Ajkën teksa e mban në krah dhe të dy janë me kurriz. Ndërkohë ai ka vendosur që të falenderojë Zotin për gjithçka.

bes kallaku

“Zot, a ke kohë 1 minutë, veç me të falenderu për gjithçka. Zoti ju rujt të gjithëve”, shkruan aktori i humorit ndërsa publikon foton me vajzën e tij gjatë pushimeve në bregdetin e Vlorës.

Prej disa ditësh Kallaku së bashku me bashkëshorten e tij, këngëtaren Xhensila Myrtezaj, ndodhen me pushime dhe po shijojnë rrezet e diellit dhe plazhin.

xhensila1

Ndërkohë së fundmi, aktori ka qenë mjaft i zënë me xhirimet e filmit “Falco”.

xhensila besxhensila


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera