Rama publikon pamje nga Thethi, jep lajmin e mirë - 360 Grade

Rama publikon pamje nga Thethi, jep lajmin e mirë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar video nga Thethi, të xhiruar nga dy turistë.

Bashkë me të ai ka dhënë lajmin e mirë e nisjes së rrugës turistike të Thethit.

“Me këtë video ekskluzive që postohet me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams,

dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.


360grade.al


Ujqërit na morrën edhe Luljeta Bozon, thua?…

Të tjera