» VIDEO/ Supergol nga mesi i fushës, mbrojtësi shqiptar i shtang të gjithë

VIDEO/ Supergol nga mesi i fushës, mbrojtësi shqiptar i shtang të gjithë

Shqiptari i Kosovës, Ibrahim Dreshaj, vazhdon të shkëlqejë në kampionatin holandez. Pas golit nga goditja e dënimit në sfidën e javës së kaluar ndaj Herakles, mbrojtësi 22-vjeçar, i ka surprizuar të gjithë, teksa ditën e sotme, nga realizuar një supergol nga mesi i fushës, në portën e Fejnordit.

Dreshaj është duke kaluar një formë të shkëlqyer në kampionatin holandez. Një lajm i mirë ky edhe për trajnerin e Kosovës, Bernard Shaland, i cili do ta ketë në dispozicion për ndeshjet e muajit shtator.

PANORAMASPORT.AL


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera