» FOTOT/ Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar, Veliaj: Çibani i fundit

FOTOT/ Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar, Veliaj: Çibani i fundit

Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar.

Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare”.
Aksioni ka nisur ne oret e para te mengjesit te sotem. Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food.

12

Postimi i Veliajt 

Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare

Shpronesim per ata me leje, prishje per te fortet qe shtuan katet pa leje ne kohe te Lulit e Kunatit famekeq. 


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera