» Alesia Bami përsëri në plazh, kësaj radhe më ‘shpërthyese’

Alesia Bami përsëri në plazh, kësaj radhe më ‘shpërthyese’

Nuk po i ndahet plazhit.

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikine që ia kishin nxjerrë linjat perfekte trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera