» Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar

Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar

Në mediat rozë qarkulloi lajmi se Big Mama është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Por këngëtarja ka reaguar e revoltuar duke mohuar thashethemet.

Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk është shtatzënë dhe nëse do ishte nuk do e kishjte problem ta ndante lajmin me fansat.

Ndërsa u shpreh e irrituar për lajmin.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera