» Këngëtarja shqiptare pranon publikisht ndërhyrjen estetike në hundë

Këngëtarja shqiptare pranon publikisht ndërhyrjen estetike në hundë

Këngëtarja e njohur, Gerta Mahmutaj, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Trokit”, së bashku me partnerin e saj, Dj John Van Ride.

Gerta Mahmutaj

Gjatë intervistës, ata folën për projektin muzikor që kanë publikuar pak ditë më parës. Gjithashtu çifti tregoi edhe disa detaje nga jeta personale.

Gerta ishte ajo që zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj personale, ku nuk ngurroi që të fliste për ndërhyrjen e saj estetike në hundë.

Teksa ishte duke biseduar me moderatorin e emisionit, për projektin e ri muzikor, ajo kaloi një incident të vogël dhe Ermali nuk e la pa e ngacmuar.

gerta ermal

Moderatori i thotë se kjo është nga syri i keq sepse të gjithë po pyesin nëse ke bërë ndonjë ndërhyrje estetike.

“Pse mo, s’kam qenë më e bukur më përpara? Po kam bërë hundën. Unë s’kam pasur me mëdyshje. Kam pasur të fiksuar në kokë që do e ndryshoja, isha e vendosur për ta bërë ndërhyrjen. Unë s’kam pasur asnjë problem, ishte e gjitha çështje estetike. Ishte i vetmi detaj në fytyrë që doja ta ndryshoja”, tha Gerta.

Gerta Mahmutaj2Gerta Mahmutaj1


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera