» Kalaja: Nëse do te hetohej dosja “184 dhe 339”, do të përmbysej qeveria

Kalaja: Nëse do te hetohej dosja “184 dhe 339”, do të përmbysej qeveria

Nese do te hetohej dosja “184 dhe 339”, do permbysej qeveria. Por “kryeministri ende ne detyre” nuk e zgjodhi Prokuroren e Pergjithshme te Perkohshme per te hetuar ate dhe te tijte, por per te shantazhuar dhe burgosur kundershtarin politik, opoziten.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera