» Tedi Blushi tallet me Rudina Hajdarin: Po shpërdoron mbiemrin, derisa mami t’i kalojë vettingun

Tedi Blushi tallet me Rudina Hajdarin: Po shpërdoron mbiemrin, derisa mami t’i kalojë vettingun

Gazetari Tedi Blushi Këshilltar për Mediat dhe Zëdhënës i Presidentit të Republikës së Shqipërisë Meta, me një postim në rrjtet sociale denoncon mosrespektimin nga ana e deputetes Rudina Hajdari, të heshtjes zgjedhore, një ditë para votimeve. Megjithatë mund të mirëkuptohet, ironizon Blushi, shpërdorimi i mbiemrit, derisa e ëma, gjykatëse e Tiranës, të kalojë vetingun

Tedi Blushi

Megjithatë e mirëkuptojmë për shpërdorimin që i bën mbiemrit Hajdari, të paktën derisa t’i kalojë mami vettingun.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera