» “Kujdes nga rusët …!/ Nqs në Amerikë pati ndërhyrje, këtu …”

“Kujdes nga rusët …!/ Nqs në Amerikë pati ndërhyrje, këtu …”

Mjeshtri i grafikes Avni Delvina realizon nje nga grafikat tij mbi temën e votimeve të 30 qershorit. Në rast se Amerika, Italia, apo të tjerë kanë pasur ndërhyrje të rusëve në zgjedhje, në Shqipëri rusët i vjedhin plotësisht zgjedhjet …/360grade.al

Te dashur miq ! Rreziku mbi demokracine shqiptare me 30 qershor eshte shume i madh….Neqoftese ne shtete si Amerika, Italia, etj, thuhet se ka pasur nderhyrje ruse ne zgjedhje, ne rastin e Shqiperise ka vjedhje te zgjedhjeve nga ruset…Ne emer te Atdheut dhe te Shqiptarise mos i leni ruset te na vjedhin zgjedhjet…
Fotografia e Avni Delvina

360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera