» Video/I jepet çmimi “Oscar” policit të “plagosur” të Vaut të Dejës

Video/I jepet çmimi “Oscar” policit të “plagosur” të Vaut të Dejës

Policia ka njopftuar se në përplasjen e KZAZ në Vaun e Dejës kanë mbetur 3 policë të plagosur dhe se janë shoqëruar 9 persona.

Por, një video e shperndare nga BallkanWeb dhe komentuar nga gazetari Olti Curri, e publikuar në rrjetet sociale nxjerr zbuluar mashtrimin me plagosjen e policëve, ku shikohet mjaft qartë që polici që shitet sikur është plagosur dhe në gjende të rëndë , është duke qeshur dhe më pas shtrihet sikur është sëmurë

“Ti jepet çmim Oscar ketij aktori qe nga gjendja e qeshur kur afrohet kamera ben si i plagosur ?”, komenton Curri.

360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ Çfarë e nervozon Ramën? Çfarë e tremb?!

Të tjera