» Paparaci/ Reme deputetja, e bija e Ymer Lalës, e vetmuar në Parlament pas përgjimeve

Paparaci/ Reme deputetja, e bija e Ymer Lalës, e vetmuar në Parlament pas përgjimeve

Reme Lala është deputetja e Dibrës. Në Dibër të gjithë e njohin familjen e saj, sidomos të atit, Ymer Lalës, të cilin tashmë e njeh gjithë Shqipëria prej përgjimeve që nxori “Bild”, pak ditë më parë.

Më vonë, siç dihet, Lala iu bashkua grupit të socialistëve në Parlament. Të enjten kishte mjaft kuriozitet nga mediat për t’iu marrë prononcime eksponentëve të ndryshëm të socialistëve rreth ngjarjes.

Dikush fliste dhe dikush tjetër preferonte të heshtte. Ndërkohë, Reme Lala është parë duke u larguar pa dashur të përballet me gazetarët.

Panorama Plus


360grade.al


Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse…

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!