» Paparaci/Të lumtur që nuk dolën në përgjime, batutat e rilindasve në pushim

Paparaci/Të lumtur që nuk dolën në përgjime, batutat e rilindasve në pushim

Pritej të kishte ndonjë demoralizim në radhët e socialistëve pas përgjimeve që publikoi “Bild” mbi shitblerjen e votës në Dibër. Në fakt, nuk duket që kjo të ketë ndodhur.

Këtë të enjte në Parlament, deputetët dhe minsitrat e maxhorancës dukeshin shumë të qetë, madje disa prej tyre, në humor mjaft të mirë. Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, dhe deputeti i karrierës në PS, Musa Ulqini, janë parë duke qeshur dhe duke shkëmbyer batuta me njëri-tjetrin, duke iu referuar historive të përgjimeve. Padyshim që humori ishte tipik shkodran.

PANORAMA PLUS


360grade.al


Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse…

Të tjera

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!