» I bëri reklamë kanalit porno / Modelja ruse e Champions së shpejti mes shqiptarëve

I bëri reklamë kanalit porno / Modelja ruse e Champions së shpejti mes shqiptarëve

E mbani mend modelen seksi ruse e cila u fut në fushën e Champions e veshur me një palë rroba banjo trup në formë tangash? Sigurisht që po, ato pamje nuk i harron askush.Modelja seksi u gjobit nga UEFA me 15 mijë euro. 5 mijë euro ishin për shkeljen e rregullores, duke zbritur në fushë, ndërsa 10 mijë për reklamimin e biznesit të të dashurit, i cili po ashtu hyri në fushë në botërorin e vitit 2014.

Së shpejti Kinsey Wolanski, modelja ruse që promovoi kanalin pornografik të të dashurit Vitaly Zdorovetskiy, “Vitaly Uncensored”, do të vijë në Kosovë.

Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj. Kinsey do jetë e ftuar speciale në një event ku do prezantohen vetura luksoze.

 

Image result for Wolanski

Image result for Wolanski

Image result for Wolanski

Image result for Wolanski

Related image


360grade.al


Kryeministri dhe qentë Këçëkë, rreth e rrotull…

Të tjera